کدام تفنگ در T37 بهتر است. تجهیزات برای T37

6-11-2016, 21:54

سلام به همه دوستداران تکنولوژی سبک و سریع سایت با شماست! احتمالاً همه شما قبلاً حدس زده اید که اکنون در مورد یک کرم شب تاب واقعی ، یک تانک سبک آمریکایی از سطح ششم صحبت خواهیم کرد - این راهنمای T37.

از سطح ششم در World of Tanks است که تانک های سبک شروع به شتاب گرفتن می کنند، مدل های شایسته تری در اینجا ظاهر می شوند و اگر در نظر بگیریم ویژگی های T37، این خودرو را می توان اگر نه بهترین، پس مطمئناً قوی نامید. با این حال، گیم پلی LT همیشه به دلیل پیچیدگی آن قابل توجه است و برای تسلط بر این واحد، باید ایده روشنی از قابلیت های آن داشته باشید.

TTX T37

برای شروع، باید بدانید که ما بهترین حاشیه ایمنی را در بین LT-6 در اختیار داریم و همچنین، همانطور که شایسته یک کرم شب تاب است، محدوده دید عالی 385 متری را در اختیار داریم.

در مورد یک تانک سبک، چیزی برای صحبت در مورد زره وجود ندارد، به نظر می رسد که ماشین ما از این نظر فلزی نیست، بلکه از مقوا ساخته شده است. T37 TTXخیلی دور از کامل بودن به مدل برخورد نگاه کنید - ضخیم ترین مکان (که با رنگ قرمز مشخص شده است) در پیشانی برج است، اما حتی با شیب های خوب، کاهش در اینجا از 38 میلی متر تجاوز نمی کند، که ما را کاملاً از شانس جلوگیری از آسیب در هنگام ضربه محروم می کند.

به عنوان یک انحراف غزلی به موضوع زره ضعیفمن می خواهم اضافه کنم که تانک T37شبح نسبتاً بالایی دارد و اغلب توسط قفسه مهمات و اعضای خدمه مورد انتقاد قرار می گیریم.

اما همانطور که همه ما می دانیم، تانک های سبک به زره خود معروف نیستند، بلکه به دلیل تحرکشان معروف هستند. و در واقع، T37 World of Tanksدارای حداکثر سرعت عالی، قدرت مانور بسیار خوب و دینامیک رشک برانگیز است. درست است، ما هنوز کمی کمبود اسب بخار داریم، زمانی که نیاز دارید به سرعت از تعقیب پنهان شوید یا هنگام بالا رفتن از سربالایی آن را احساس خواهید کرد.

تفنگ

یک نکته بسیار مهم و در مورد ما کمتر جالب، مربوط به تسلیح تانک است، زیرا در مورد Т37 WoTامکان نصب یکی از دو تفنگ برای انتخاب وجود دارد.

برای شروع، بیایید یک گزینه خاص را در نظر بگیریم - یک اسلحه با یک مجله که 5 پوسته را بارگیری می کند، که هر یک از آنها قادر به پرواز با فاصله دو ثانیه است. با یک ضربه آلفای کوچک تانک T37می تواند در عرض 10 ثانیه حدود 575 آسیب وارد کند. با توجه به اینکه شارژ کامل درام 20 ثانیه طول می کشد، زیاد نیست.

داده شده اسلحه T37دارای زره ​​پوش خوبی در پس زمینه اکثر تانک های سبک سطح ششم است، با این حال، شما هنوز هم باید مقدار مناسبی از پوسته های طلا را با خود حمل کنید، هر چه بیشتر، بهتر.

تا آنجا که به دقت مربوط می شود، T37 WOTگسترش بسیار بزرگ است، اما به لطف تثبیت خوب و هدف گیری نسبتاً سریع، می توانید حتی در حال حرکت نیز به راحتی تیراندازی کنید.

حالا بیایید در مورد اسلحه دوم صحبت کنیم، اسلحه استاندارد، که فاقد سیستم بارگیری ژورنال است، اما، به نظر من، مورد علاقه است. واقعیت این است که آسیب یکباره در اینجا یکسان است، اما سرعت آتش با این بشکه خوب است Т37 دنیای تانک هابدون نیاز به 20 ثانیه صبر کردن، حدود 2100 آسیب در دقیقه ایجاد می کند.

مزیت بارز دیگر این است که این اسلحه دارای پارامترهای نفوذ زره است که در بین همکلاسی ها رکوردشکنی می کند. به لطف این کیفیت، ما مخزن سبک T37این فرصت را به دست می آورد تا طلای کمتری شلیک کند، اگرچه حمل 20-40٪ پوسته های ممتاز ضرری ندارد.

و در آخر، گسترش توپ یکسان است، همه چیز با تثبیت هنوز خوب است، اما شما سریعتر همگرا خواهید شد، که از اهمیت کمتری برخوردار نیست. بله، اتفاقا، با هر دو تنه T37 WOTدارای زوایای هدف گیری عمودی عالی است، تفنگ 9 درجه پایین آمده است.

مزایا و معایب

پارامترهای اصلی در نظر گرفته شده اند و زمان آن رسیده است که اولین نتایج را جمع بندی کنیم، زیرا برای بازی روی هر تانک و حتی بیشتر از آن روی یک کرم شب تاب، باید مزایا و معایب اصلی آن را به وضوح درک کنید. بله، نقاط قوت و ضعف را برجسته کنید T37ما با در نظر گرفتن پیکربندی، یک اسلحه دوم غیر طبلی خواهیم بود.
طرفداران:
تحرک خوب؛
بهترین حاشیه ایمنی در بین LT-6؛
بررسی عالی؛
بهترین نفوذ زره در سطح؛
سرعت آتش بالا؛
تثبیت عالی؛
زوایای هدف گیری عمودی راحت.
معایب:
زره کاملا مقوایی؛
کمبود پویایی وجود دارد.
شبح بالا، به همین دلیل است که مبدل لنگ است.
موقعیت رو به جلو قفسه مهمات و ضربات مکرر اعضای خدمه؛
آلفاستریک کوچک.

تجهیزات برای T37

بسیار مهم است که مخزن خود را به درستی با ماژول های اضافی تجهیز کنید، زیرا در نتیجه این امر به طور قابل توجهی بر روند بازی تأثیر می گذارد. در مورد ما باید توجه داشت که تجهیزات T37کاملاً استاندارد نیست، هیچ راهی برای نصب وجود ندارد، اما ویژگی منحصر به فرد دیگری فقط در LT آمریکایی ذاتی وجود دارد، اما اول از همه:
1. - ماژول بسیار منحصربه‌فردی که به ما این فرصت را می‌دهد تا آسیب‌ها را حتی راحت‌تر در حرکت پیاده‌سازی کنیم و پس از توقف حتی سریع‌تر کاهش دهیم.
2. انتخاب خوبی است، زیرا با آن آسیب، دید و راحتی تیراندازی را افزایش خواهیم داد.
3. - یک گزینه عالی برای یک مخزن سبک، زیرا با این کار ما حتی می توانیم از حداکثر دید فراتر برویم.

صادقانه بگویم، سه نکته بالا بهینه هستند، اما اگر تازه خرید کرده اید تانک T37، شما هنوز خدمه تلمبه ای ندارید، سپس می توانید به جای آیتم سوم قرار دهید، با این حال، چنین انتخابی به سبک بازی منفعل تری نیاز دارد.

آموزش خدمه

لحظه ای کمتر مهم و در عین حال حتی مهم تر که نیاز به سرمایه گذاری جدی در زمان دارد، پمپاژ خدمه است. چهار تانکر در تانک ما نشسته اند که وضعیت نسبتاً استانداردی است و به همین ترتیب امتیازات T37به صورت زیر دانلود کنید:
فرمانده (اپراتور رادیویی) - , , , .
توپچی - , , , .
مکانیک راننده - , , , .
لودر - , , , .

تجهیزات برای T37

نکته دیگری که باید قبل از رفتن به جنگ به آن فکر کنید، انتخاب مواد مصرفی است. البته، اگر نقره یا طلای اضافی ندارید، می توانید روی مجموعه معمولی توقف کنید، و . با این حال، با توجه به ضربه های مکرر قفسه مهمات و شوک گلوله اعضای خدمه، بهتر است ادامه دهید. تجهیزات T37از , , , جایی که آخرین گزینه را می توان با .

تاکتیک های بازی T37

همانطور که قبلاً ذکر شد، گیم پلی روی یک تانک سبک در World of Tanks اصلاً کار ساده ای نیست، ما آسیب کمی، زره مقوایی، حاشیه کمی ایمنی و غیره وارد می کنیم. با این حال، همانطور که در بالا مشاهده می شود، تعداد نقاط قوت ما قابل توجه است و باید از همه اینها استفاده کرد.

مانند هر کرم شب تاب، تاکتیک های T37نبرد کاملاً متنوع است، اما ما همیشه باید مراقب باشیم، زیرا از ضربه های بشکه های دشمن، به ویژه انواع مواد منفجره مختلف می ترسیم.

در ابتدای نبرد، می توانید به عنوان یک نور غیرفعال برای این کار کار کنید مخزن سبک T37از سرعت خود استفاده می کند، بوته آرزو را اشغال می کند و عبور دشمن را می درخشد. نکته اصلی، به یاد داشته باشید، لباس مبدل ما خوب است، اما بهترین نیست، بنابراین باید از قبل میدان خطرناک را ترک کنید.

برای بقیه نبرد، ما در اطراف نقشه حرکت می کنیم، عملاً در یک مکان نمی ایستیم، به طور دوره ای از خط خطا عبور می کنیم تا ناوشکن های تانک استتار شده دشمن و سایر تجهیزات را شناسایی کنیم. که در آن T37 World of Tanksهنوز قادر به تیراندازی است و آن را کاملاً بدون کاهش سرعت انجام می دهد.

در مورد اجرای آسیب، ما به همان اندازه می توانیم در فواصل طولانی شلیک کنیم (دقت اجازه می دهد) و دشمن را در نبرد نزدیک بپیچانیم. نکته اصلی این است که این کار را با دقت انجام دهید، بهتر است اینها قبلاً حریفان کتک خورده و دست و پا چلفتی باشند، زیرا آسیب T37 WOTآنقدر بزرگ نیست

T 37راهنمای بررسی طرفداران World off tanks چه امکانات و تجهیزاتی را نصب کنیم و چگونه بازی کنیم نمای کلی تانک سبک شعبه آمریکا و همچنین بررسی ویدیویی.

راهنمای T 37 بررسی تانک آمریکایی و در این مقاله به تفصیل تجزیه و تحلیل خواهیم کرد که چه مزایا و تجهیزاتی را باید در آن قرار دهیم. T 37نحوه بازی بر روی آن و همچنین تماشای ویدیو در انتهای پست که در آن با جزئیات بیشتر پاسخ سوالات را خواهیم فهمید.
بنابراین، من به طور تصادفی این تانک را تخلیه کردم، چگونه می توان گفت، این اتفاق افتاد زیرا در حین بازی به تانک سبک M24 Chaffe رفتم که بسیار دوستش داشتم زیرا بسیار سریع است و تفنگ آن عادی است. من فقط تصمیم گرفتم به M24 Chaffe بروم و هیچ جای دیگری.

به طور خلاصه، وقتی به آنجا رسیدم، به نظرم جالب نبود و بعد از اینکه چند صد مبارزه روی آن انجام دادم، به نظرم خیلی بدشانس نبود، و طبیعتاً تصمیم گرفتم بیشتر بروم و به اصطلاح پشت سر او نگاه کنم. من به تانک سبک T 37 رسیدم که به نظرم خیلی بهتر از چوپی بود و آن را کاملاً رانندگی کردم و بازی روی آن لذت قابل توجهی به من داد زیرا اسلحه حریفان را بالاتر از سطح با یک انفجار سوراخ می کند ، اگرچه لازم نیست. خیلی زیاد است، اما بارگذاری مجدد سریع است، خیلی قوی نمی درخشد، اما به دلیل بالا بودن بدنه، هنوز آن را به سرعت شلیک می کنند، بنابراین به شما توصیه نمی کنم حتی با شاخ هم ثابت بایستید. بازی این تانک به این دلیل باید متحرک باشد، اما گسترش آن کم است و من اغلب بدون مشکل حریفان را از ارتفاع 300 متری یا بیشتر خالی می کنم. او حتی به O-I و دیگر وزنه های ژاپنی مشت زد.

چگونه با این تانک بازی کنیم؟

بازی باید خیلی متحرک باشه چند ثانیه بیشتر نمیتونی توقف کنی چون تانک کمی اسب بخار داره و زره هم که میفهمی مقواییه. ما بدون توقف در زیر اسلایدها به طور فعال درخشش را بازی می کنیم، گاهی اوقات در جایی در خط مرکزی زیر خانه توقف می کنیم تا بوق ها را فعال کنیم و متحدان را روشن کنیم. شما همچنین می توانید در جایی روی تپه ای بلند در دوردست بایستید و به آرامی به تانک های دشمن ضربه بزنید، اما آنها برای مدت طولانی ایستاده اند، من به شما توصیه نمی کنم، زیرا شما کمک زیادی به این تیم نمی کنید، زیرا هدف اصلی تانک های سبک است. برای برجسته کردن دشمنان و کمک به متحدان است زیرا آسیب تانک زیاد نیست، اما از خطر آن کم نمی کند.

از شما می‌خواهید چه امتیازاتی را برای خدمه در t 37 دانلود کنید؟

من شخصاً تماشای نقدهای ویدیویی را به خواندن ترجیح می دهم.

T-37، مانند بسیاری از LT های بالاتر از سطح 5، در پچ 0.9.3 به بازی معرفی شد. و تکمیل شاخه تانک های سبک آمریکایی.
اطلاعات کلی.
بسیاری چافیک قدیمی خوب را در T-37 می شناسند. و تا حدودی اینطور است. همان M24 فقط برای وضعیت سطح 6 LT بهبود یافته و ارتقا یافته است. اگر چیزی بگوید که Chaffee را از برج گوش‌دار آینده‌نگرش برده‌اند، نه، آن‌ها آن را نگرفته‌اند، بلکه آن را برای استفاده به برادر بزرگ‌ترشان منتقل کرده‌اند. البته با افزایش سطح، تانک در بسیاری از ویژگی ها مانند حداکثر سرعت یا نفوذ تفنگ افزایش یافت.
بیشتر در مورد ویژگی های اصلی:
ابزار:
. خسارت - 115 واحد.
. نفوذ زره - 150 میلی متر.
. میزان آتش - 18.18 میلی متر.
موتور:
. قدرت - 500 لیتر در ثانیه.
. حداکثر سرعت 66 کیلومتر در ساعت است.
تجهیزات توصیه شده:
از آنجایی که LT های آمریکایی با قابلیت نصب تثبیت کننده متمایز می شوند، ما آن را از دست نخواهیم داد. بیایید سلول دوم را برداریم اپتیک پوشش داده شدهیا یک لوله استریو این فقط به سبک بازی شما بستگی دارد. شیار سوم توسط تهویه اشغال می شود که افزایش قابل توجهی را به همه ویژگی ها از جمله افزایش بیشتر دید و پویایی مخزن می دهد.
تجهیزات.
تجهیزات استاندارد نیز مناسب هستند: کیت تعمیر، کیت کمک های اولیه، کپسول آتش نشانی. اگرچه، با توجه به اینکه بعید است کسی اجازه دهد شما را بسوزاند، می توانید کیت تعمیر دیگری را در اسلات 3 استفاده کنید.
خدمه
خدمه مانند بسیاری از شب تاب های دیگر آموزش دیده اند
. فرمانده - حس ششم، مبدل، چشم عقاب (اگرچه امتیاز چهارم قبلاً توسط برادری گرفته شده است، شایان ذکر است که فرمانده را می توان با رهگیری رادیویی ارتقا داد، زیرا او نقش یک اپراتور رادیویی را انجام می دهد).
. توپچی - مبدل، چرخش برجک صاف، انتقام جویانه (در اینجا شایان ذکر است که این قدرت می تواند برای نور غیرفعال بسیار مفید باشد).
. راننده - مبدل، پادشاه خارج از جاده، هنرمند.
. لودر - استتار، قفسه مهمات غیر تماسی.
برادری رزمی توسط امتیاز 3 یا 4 مورد مطالعه قرار می گیرد. البته برای کل خدمه در همان زمان.
طرف های ضعیف T-37.
نه بالاترین حداکثر سرعت، همانطور که در بین کرم شب تاب، در مجموع با ابعاد نسبتا بزرگ، نور فعال در مخزن را تقریبا غیرممکن می کند. یا حداقل بسیار ناراحت کننده است. برجک عظیم T-37 به سادگی آهنربایی برای گلوله های دشمن است و با توجه به کمبود کامل زره، هم از اسلحه های ضعیف سایر وسایل نقلیه سبک و هم از پوشش های انفجاری زیاد تفنگ های کالیبر بزرگتر می ترسیم. مخزن همچنین دارای جرم کوچکی است، و اگرچه اغلب این مورد به دست می آید تانک های سریع، همکلاسی ما VK 2801، اگر شرایط برای او موفق باشد، می تواند ما را با یک رام نابود کند.
نقاط قوت T-37.
اگرچه حداکثر سرعت در بین همکلاسی ها بهترین است، اما تانک دینامیک فوق العاده ای دارد. خیلی سریع به حد مجاز سرعت خود می رسد و در پیچ ها به سختی سرعت خود را از دست می دهد. خاک با باز بودن متوسط ​​نیز بدون تلاش زیاد غلبه می کند. با این حال، عملکرد خوب رانندگی تمام آن چیزی نیست که T-37 دارد. سلاح های خوب کمک می کنند تا در یک دوئل چرخ و فلک با دیگر LT ها دفاع کنند یا به سرعت با توپخانه دشمن مقابله کنند. همچنین نمی توان از این واقعیت غافل شد که برج بزرگ است.این کرم شب تاب دارد بهترین بررسیدر بین LT سطح 6 (اگرچه مانند چربی کاتر است).
تاکتیک های جنگی در T-37.
در ابتدای نبرد، خوب است که گشت زنی تانک های دشمن را "روشن" کنید. یعنی در 30 ثانیه اول نقش نور فعال را بازی می کنیم و سپس به سمت پایه برمی گردیم و به موقعیت روشنایی غیرفعال می رویم.
اگرچه بسته به نقشه، می توانید از ابتدای نبرد به پناهگاه مورد علاقه خود بروید و بدرخشید. به عنوان مثال: یک بوته در کوچه Prokhorovka باید خیلی سریع برداشته شود. ابعاد خود را فراموش نکنید. با دقت به بوته هایی که در آن ایستاده اید نگاه کنید. به محض اینکه اشاره ای به کشف شما شد، موقعیت خود را تغییر دهید. بهتر است از دوئل، حتی تک به تک با همکلاسی ها خودداری کنید. اگرچه ما سلاح های بسیار خوبی داریم. به دلیل رزرو ضعیف، اگر در یک دوئل پیروز شوید، فقط چند خرده باقی می ماند.